Tím staviamebývanie.sk

Počas uplynulých rokov náš tím nadobudol množstvo skúseností, vďaka ktorým vieme zaručiť svojim klientom odbornosť a podporu pri procese kúpy či predaja nehnuteľností. 

Sme súčasťou realitného trhu, ktorý sa orientuje na projektovanie, výstavbu a sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností. V spolupráci s developermi realizujeme výstavby rodinných domov už od roku 2013. 

Portfólio našich komplexných služieb zahŕňa všetky potrebné činnosti pre bezproblémový obchod s nehnuteľnosťami, a to:

  • výber vhodného stavebného pozemku,
  • inžiniering,
  • územné a stavebné konania (zabezpečenie potrebných vyjadrení dotknutých orgánov),
  • projektovanie rodinného domu,
  • realizácia výstavby v spolupráci s developermi,
  • až po samotný predaj a prenájom nehnuteľností (domy, byty, komerčné a priemyselné priestory) 

Timea Horňáková

V realitách som od roku 2008. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. 

Dbám na svojom dobrom mene a povesti. Hovoria za mňa referencie spokojných klientov.


Ing. Lenka Snopeková

Do sveta realít som zavítala ešte počas môjho štúdia na VŠ. Primárne som sa venovala marketingu a rozvoju podnikania, no práca makléra ma natoľko fascinovala, že som sa svojej práce vzdala a aj zo mňa sa stala realitná maklérka.

Rada spoznávam nových ľudí, od ktorých sa vždy niečo nové naučím a zmena pre mňa nie je strašiakom, ale práve spestrením, a to je presne to, čo mi táto dynamická práca s ľuďmi poskytuje a denno-denne prináša.

Nikola Janoková

Svoj život som zasvätila realitám, nakoľko má táto práca baví a pomáham majiteľom bez starostí predať svoju nehnuteľnosť bezpečne, rýchlo a výhodne. Snažím sa ju robiť na vysokej úrovni a zameriavam sa na kvalitnú prezentáciu nehnuteľností. 

Pracujem v prospech klientov a to predať nehnuteľnosť k ich plnej spokojnosti. Zmenu bývania považujem za jednu z kľúčových životných situácií.

Bc. Kristína Chomová

Súčasťou tímu staviamebývanie.sk som sa stala v čase, keď som si hľadala prácu popri štúdiu na vysokej škole, v ktorom naďalej pokračujem. Pôsobím na pozícii asistentky a taktiež sa venujem marketingovej činnosti.

Vďaka tejto práci mám možnosť učiť sa od úspešných ľudí a získavať zaujímavé skúsenosti, ktoré mi zároveň budú nápomocné v budúcnosti.